Člani DI Dravograd so v septembru in oktobru bili aktivni v večih športnih panogah.

Tako so se v torek 17. septembra udeležili pikado turnirja, ki je bil organiziran v okviru Radeljskih dnevov, kjer je moška ekipa dosegla 5. mesto, ženske so bile 4.

V petek 27. septembra je bilo organizirano odprto tekmovanje posamezno za Memorial Jurija Šumečnika. Iz DI Dravograd je bil v moški konkurenci najvišje uvrščen Jevšnik, v ženski pa Petrej Jožica.

V torek 1. oktobra je bil na Muti 5. turnir  KL v pikadu ekipno. V skupni uvrstitvi je moška ekipa pristala na 6., ženska pa na 4. mestu.

V soboto 12. oktobra je bilo OT v pikadu, ki ga je organizirali DI Muta. Na DP sta se uvrstili:

med moškimi ekipami DI Mežiške doline Ravne na Koroškem in MDI Mozirje,

ekipa DI Dravograd je dosegla 7. mesto.

V ženski konkurenci pa je DI Dravograd premagala ekipa DI Muta in MDI Mozirje.

V petek 18. oktobra je bilo organizirano odprto prvenstvo Dravograda v balinanju. V močni konkurenci sta ekipi DI Dravograd dosegli: moški 5. in ženske 4. mesto.

V soboto 19. oktobra se je ekipa DI Dravograd udeležila OT v šahu ekipno v Ljutomeru in dosegla odlično 2. mesto ter se tako uvrstila na DP, ki bo 16. novembra v Slovenj Gradcu.