28.29. in 30.6.2021 je potekalo tridnevno izobraževanje Zveze delovnih invalidov Slovenije v Laškem. Udeležil se je Slavko Halužan, predsednik društva v odhodu in Marjana Halužan.Izobraževanje je potekalo v zelo dobro organiziranem predvsem varnem potekanje z temami, katere v tem času zelo potrebujemo. Z veseljem bova pridobljeno znanje delila med naše člane. Velik poudarek so predavatelji namenili pomenu cepljenja, predstavljena so nam bila cepiva na preprost način njihovega delovanja. Povedali so nam, da se nekateri sploh ne zavedajo kako resne so posledice bolezni….in še veliko drugega. Vso gradivo bo na društvu in si vsak lahko tudi prebere.Na koncu predavanja pa veliko presenečenje za naju in zelo lepa gesta strokovnih sodelavk ZDIS,  zahvala za dolgoletno delo v društvu in korektno sodelovanje z njimi (Slavko 4 mandate in pol, Marjana pa celih 22 let). Še enkrat iskrena hvala, lepo je bilo delati z vami in za naše člane DI Dravograd. Seveda sva obljubila, da bova novemu vodstvu pomagala kolikor bo mogoče.


Sestavila, Marjana Halužan